Создано: 08.04.2019 20:19
Всеукраїнському юнацькому фестивалі «В об’єктиві натураліста»

З 04 по 11 березня 2019 року на базі КПНЗ «ОЕНЦ «Афаліна» відбувся відбірковий тур обласного етапу Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста» (далі – Фестиваль).

Тема Фестивалю у 2019 році: «Моя мала Батьківщина».

Конкурс робіт учасників проводиться у номінаціях: «Кращий відеофільм», «Кращий відеоролик (відеокліп)», «Кращий слайд-фільм», «Краща фоторобота».

Для участі у Фестивалі свої фотороботи у номінації «Краща фоторобота» на тему: «Куяльницький лиман на заході» надала Клименко Анастасія Вікторівна учениця ОЗОШ № 22 (керівник – педагог-організатор Дібров Костянтин Анатолійович). Учасниця представила комплект із 5 односюжетних кольорових фотографій на тему Фестивалю та коротку анотація на роботу. Розмір фотографій – формат 24 х 30 см.

У номінації «Кращий слайд-фільм» роботи надали учні ОЗОШ № 15 Козлов Данило тема роботи: «Мій рідний край», Гусак Анастасія – роботи на тему: «Фарби диких полів України» і «Вода – сила природи. Річки та озера України» (керівник Самойлова Галина Євгенівна); Шевченко Любов – учениця ОЗОШ № 5, 5-Б клас - тема роботи: «Про що говорять дерева?» (керівник – Шевченко Альона Юріївна) та вихованка гуртка «Юні орнітологи» КПНЗ «ОЕНЦ «Афаліна» Амелькіна Анастасія, робота на тему: «Перший крок» (керівник Ульянова Вікторія Вікторівна).

У номінації «Кращий відеофільм» роботу на тему: «Біологія світу у наших руках. Птахи» надала Полуяктова Катерина – учениця ОЗОШ № 66, 10-А класу (керівник – вчитель біології Щеглакова Джульєтта Володимирівна. Нажаль, в цьому році тільки п’ять навчальних закладів взяли участь у Фестивалі. Ці матеріали було подано для участі в обласному етапі Всеукраїнського юнацького фестивалю «В об’єктиві натураліста» на адресу: 65009, м. Одеса, вул. Тіниста, 2, еколого-натуралістичний підрозділ Одеського обласного гуманітарного центру позашкільної освіти та виховання.