Создано: 24.06.2019 20:01
Про участь у міському фестивалі-конкурсі «Зоряна юність Одеси», декоративно-ужиткового мистецтва та технічної творчості

У березні-квітні 2019 року департаментом освіти та науки Одеської міської ради був проведений міський фестиваль-конкурс «Зоряна юність Одеси». Вихованці гуртків: «Юні художники-натуралісти», «Природа і творчість» та «Народна творчість» КПНЗ «ОЕНЦ «Афаліна» брали участь у Міському фестивалі-конкурсі «Зоряна юність Одеси» (далі – Фестиваль).

Конкурс робіт учасників проводиться у номінаціях: «Декоративно-ужиткове мистецтво», «Образотворче мистецво». Творчі роботи конкурсантів, які були експоновані на виставках, продемонстрували якість і різноманітність творчих виробів дітей, виконаних як у стилі народних традицій, так і з використанням сучасних технологій. На виставках від Центру було представлено: у номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво» 6 виробів від двох учасників, у номінації «Образотворче мистецво» - 23 роботи, від 8 учасників.

Переможці стали Лауреатами і Дипломантами Фестивалю та одержали Дипломи ІІ-ІІІ ст. Департаменту освіти і науки Одеської міської ради. Так, у номінації «Образотворче мистецво» учасники стали Дипломантами - вихованці гуртка «Юні художники-натуралісти»: Кісіль Ангеліна (12 років), Бостанджян Наталія (9 років), Ісаченко Ганна (10 років), Качан Юлія (6 років), Герлянд Вероніка (10 років), Івченко Неля (14 років), Кравченко Олександра (13 років), Міщук Злата (9 років) - (керівник Іванцова Олександра Євгенівна).

У номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво» стали Лауреатами і одержали: Диплом ІІ ступеню - вихованець гуртка «Народна творчість» Амелькін Андрій (10 років) - (Амелькіна Лариса Анатоліївна), Диплом ІІІ ступеню - вихованка гуртка «Природа і творчість» Миронова Ірина (дошкільник - 5,5 років) – (керівник Гнопко Наталія Ярославівна), Наказ Департаменту освіти і науки від 16. 05.2019, № 165. 16 квітня 2019 року, вихованці гуртків «Природа і творчість» та «Народна творчість» відвідали виставку робіт, присвячених міському фестивалі-конкурсі «Зоряна юність Одеси»,декоративно-ужиткового мистецтва та технічної творчості.